NOWOŚCI
Certyfikowane okna pasywne firmy Internorm
Internorm jest jedną z niewielu firm w Polsce, która może pochwalić się uzyskaniem, dla kilku wyrobów(Edition, Edition4, Varion4, Selection), certyfikatu „Instytutu domu pasywnego, dr. Wolfganga Feista” mieszczącego się w Darmstadt. Certyfikat ten jest gwarantem, że dany produkt osiąga określone parametry, i dzięki temu, można go zaliczyć do grupy komponentów odpowiednich do budynków pasywnych oraz energooszczędnych.
Okna drewniano-aluminiowe - Edition dzięki zastosowaniu pianki termicznej oraz odpowiedniej szyby osiągają współczynnik przenikania ciepła okna na poziomie Uw-0,68W/m2k. Edition w standardzie jest wyposażony w funkcję ukrytych okuć, ukrytych odprowadzeń wody oraz trzy specjalnie opracowane uszczelki. Dodatkowo jest dostępny w trzech rodzajach wzornictwa.
Modele Edition4 i Varion4 są rzadko spotykanymi oknami na Polskim rynku. Są to okna trzy szybowe, pomiędzy którymi zamontowane są żaluzje gwarantujące ochronę przed słońcem i niechcianym wzrokiem. Ta specjalnie zespolona ze skrzydłem konstrukcja podwyższa izolację termiczną (Uw-0,63W/m2k) oraz akustyczną (do 45 dB).
Ostatnim z produktów, który posiada certyfikat pasywności są drzwi Selection, które przez specjalne połączenie drewna, pianki termicznej i aluminium uzyskują współczynnik przenikania ciepła całych drzwi Ud = 0,73W/m2k. Drzwi Selection są bezpiecznymi drzwiami antywłamaniowymi, wyposażonymi w niezawodny system bezpieczeństwa, który cechuje się wielowarstwową konstrukcją płytową oraz zastosowaniem sprawdzonego cylindra X-tra. W ofercie znajduje się szeroka gama modeli i wzorów. Dodatkowo drzwi Selection, jak każdy produkt Internormu, posiadają 10 letnią gwarancję na odbarwienia powłoki zewnętrznej.
W naszej ofercie dysponujemy również oknami PVC Dimension+, które w zależności od zastosowania szyby mogą osiągnąć kryteria okna energooszczędnego, a nawet pasywnego. Warto nadmienić, że do okien tych zastosowano technologię Fix-O-Round, która znacznie poprawiła stabilność szyby oraz pozwoliła na osiągnięcie większych współczynników izolacji cieplnej i akustycznej. Rezultat ten uzyskano przez połączenie szyby na całej długości ramy, przy zastosowaniu specjalnie wyprodukowanego dla tej technologii kleju.
Więcej na stronie internetowej www.okna-pasywne.pl lub www.internorm.pl
powrót
Google bot last visit powered by Narzędzia SEO - OK.INFO.PL